SymbolGram

SymbolGram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SymbolGram uygulaması ile fotoğraflarınıza güzel görünen şekiller ile çerçeveler hazırlayabilirsiniz.

SymbolGram uygulaması iPhone ve iPad'leriniz ile resimlerinizi daha da güzel hale getirebilmek için deneyebileceğiniz ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Uygulamayı kullanarak fotoğraflarınızı çeşitli şekiller arasına sokabilir ve onları daha renkli hale getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken çektiğiniz fotoğraflardan bir tanesini uygulama ile açmak ve daha sonra uygulama içerisindeki çerçeveleri kullanarak resminizin kırpılmasını sağlamak.

Düzenlediğiniz fotoğrafları daha sonra isterseniz Instagram veya Twitter üzerinden arkadaş ve aileniz ile paylaşabilirsiniz. Uygulama ücretsiz olduğu için içerisinde reklam barındırıyor ancak bu rahatsız edici bir şekilde yapılmadığı için kullanırken bir sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyorum. Çerçeveler oldukça yeterli sayıda olduğu için fotoğraflarınız oldukça güzel ve renkli hale gelecektir.

Dilerseniz sembol çerçeveleri döndürebilir ve daha farklı sonuçlar da elde edebilirsiniz. Standart fotoğraf filtreleme ve efekt uygulamalarından sıkılanlar için önerebileceğim uygulamalardan bir tanesi.

YORUMLAR