Symphony of the Origin

Symphony of the Origin
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    10

  • Üretici

    KEMCO Games

iOS cihazları için çıkmış en başarılı JRPG örneklerinden biri olan Symphony of the Origin size Playstation oyunlarını hatırlatacak.

Playstation konsolunun batı dünyasına en büyük katkılarından bir tanesi JRPG türünün her kulvardaki oyuncuya ulaşıp yeni bir döneme kavuşması. Bu tarzı yakalayan oyunların dönemini özlüyorsanız günümüzde mobil teknolojinin bu gereksinimleri yerine getirecek kapasiteye ulaştığını iftiharla hatırlatmak istiyoruz. Symphony of the Origin isimli bu oyun da tüm bu zerafeti ve detayları başarılı bir ölçüde aktaran bir JRPG ve türünün beklentileri karşılarken geniş kapsamlılığı yaratacak insan, cüce, elf ve birçok farklı ırklara sahip.

Symphony of the Origin konsol deneyimini oyunseverlere aktarabilmek adına GamePad desteğiyle geliyor. Bununla birlikte Apple TV ile de uyumlu olduğu için büyük bir ekrandan oyunu klasik bir konsol oyunu gibi oynamanıza mani olacak hiçbir şey yok. Oyunun bir yandan NVIDIA TegraZone seçkileri içerisinde yer alması başarının boyutunu altından çizer nitelikte. Görsellik ve animasyonlar özellikle dövüş ekranlarında kendini gösterirken JRPG hayranların sevdiği yalın dünya haritası da retro oyunseverlerin de olaya ilgili kalmalarını sağlıyor.

Crafting ve silah geliştirme gibi dinamikleri de karakterlerin yapabildiği bu rol yapma oyunu iPhone ve iPad için tasarlanmış. Ne yazık ki bu oyun ücretsiz olarak gelmiyor ve istenen fiyat bir mobil oyun için yüksek sayılacak bir yerde. Yine de bu oyunun mobil oyun klasmanında yer almaktan öte bir içeriğe sahip olduğunu hatırlatmakta fayda var. Dolayısıyla karar size ait.

YORUMLAR