Sync.ME 7.0.2 (ios)

Sync.ME

Sync.ME
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızdaki rehberimizi kolayca güncelleyebilmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Sync.ME uygulaması, iPhone ve iPad'lerinizde kullanarak kişi listelerinizin her zaman için güncel kalmasını sağlayan uygulamalardan bir tanesi. Facebook, LinkedIn ve Google+ hesaplarınızda yer alan kullanıcıları tarayan ve bunları rehberinizle eşleştiren uygulama, böylece her zaman için en son profil fotoğraflarının rehberde yer almasını sağlıyor ve senkronizasyon gerçekleştiriyor.

Ayrıca, iş bilgisi, adres, e-posta adresi, telefon bilgisi gibi diğer bilgileri de senkronize eden uygulama, böylece hiç zorlanmadan her zaman arkadaşlarınızın en son iletişim bilgilerine ulaşmanızı sağlıyor. Doğum günlerini hatırlatma özelliği sayesinde bildirimler alabiliyor ve böylece dostlarınızın doğum günlerini de her zaman hatırlayabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınız ya da iş için tanıdıklarınızı farklı şekillerde görüntüleyebilmesi sayesinde hiç bir detayı kaçırmanız mümkün değil. Çok kolay bir kullanıma sahip olan uygulama, aynı zamanda ücretsiz olarak sunuluyor ancak senkronizasyon işlemi için internet bağlantısına sahip olmanız gerektiğini de unutmayın.

YORUMLAR