Tactical Battle Simulator 1.11 (ios)

Tactical Battle Simulator

Tactical Battle Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taktik savaşları yapacağız.

Alışılmış savaş oyunlarından farklı olarak hazırlanmış Tactical Battle Simulator, Android ve İOS sürümlere sahip tüm cihazlarda rahatlıkla oynayabileceğiniz, kaliteli bir simülasyon oyunudur. 

Oyun içerisinde bulunan ve savaşlarda kullanabileceğiniz kılıçlar, tüfekler, oklar, tanklar, bombalar, zırhlar ve çeşitli silahların yanı sıra, ateş püsküren ejderhalar yardımıyla büyük zaferlere imza atabilirsiniz. Ayrıca toplam 80 adet ordu ve birbirinden zorlu onlarca seviye yer almaktadır. Bu birliklerin kendilerine özgü özellikleri ve zaafları bulunmaktadır. Size en uygun orduyu seçerek ve doğru taktiksel planlamayı yaparak tüm savaşları kazanabilirsiniz. 

Çoklu savaş modu sayesinde arkadaşlarınızla karşılıklı savaşlar yapabilir ve altın kazanabilirsiniz. Savaşlardan kazanacağınız altınlar ile yeni birliklerin ve silahların kilidini açmanız mümkün. Ayrıca sahip olduğunuz birlikleri ve mühimmatları, altın karşılığında yükseltebilir ve yenilmez bir ordu kurabilirsiniz. Stratejik ve taktiksel planlar yardımıyla kazanacağınız zaferler sizleri bekliyor. 

Tamamen ücretsiz olarak sizlere sunulan ve yüz binlerce oyun tutkunu tarafından keyifle oynanan Tactical Battle Simulator, savaş simülasyon oyunları arasında ün kazanmış eşsiz bir oyundur. 
 

YORUMLAR