Tactical Soldier - Undead Rising

Tactical Soldier - Undead Rising
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tactical Soldier, sıra tabanlı bir strateji oyunu ve kaliteli bir atmosfere sahip.

Tactical Soldier – Undead Rising, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sıra tabanlı bir strateji oyunu. Kaliteli grafikler, akıcı oyun yapısı ve aksiyon odaklı ilerleyişi ile beğenimizi kazanmaktan zorluk çekmeyen bu oyunun tek negatif yönü ise bir mobil oyun yüksek sayılabilecek fiyatı.

Oyunun ana teması zombi teması üzerine kurulmuş. Korku odaklı öğeler ile oyunun kaotik havası destekleniyor. Üç boyutlu dünya tasarımları, oyunun derinliğini artırıyor. Buna paralel olarak karakterlerin ve çevre birimlerinin tasarımları da epey etkileyici.

Tactical Soldier – Undead Rising'de 7 saatlik bir oyun süresine yer verilmiş. Tamamen oyuncuların elinde olan taktikler, bölümlerin birkaç farklı yoldan bitirilebilmesini sağlıyor. Yani oyunda tamamen özgürsünüz ve emrinizdeki silahları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Giderek artan zorluk yapısına bir de boss fight'lar eklenince oyunda zaman zaman zor anlar yaşayabiliyoruz.

Genel anlamda başarılı bir çizgide ilerleyen Tactical Soldier – Undead Rising, sıra tabanlı strateji oyunları oynamaktan keyif alanların göz atması gereken bir yapım.

YORUMLAR