Tactile Wars 1.3 (ios)

Tactile Wars

1.3
Tactile Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tactile Wars, savaş alanında rakiplerimizi yenmek için üstün stratejiler kurmamız gereken bir oyun.

Ücretsiz, sürükleyici ve eğlenceli bir oyun arıyorsanız, biraz da savaş oyunlarına ilginiz varsa Tactile Wars göz atmanız gerekenler arasında yer alıyor. Hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bu oyunda amansız savaşlara giren askerlerin komutasını üstleniyoruz ve savaş sahasında rakibimize üstünlük kurmaya çalışıyoruz.

Minik askerlerde oluşan ordumuzu kontrol edebilmek için tüm komutları ekrana parmağımızla aktarmamız yeterli oluyor. Askerler, çizdiğimiz güzergahta hareket ederek düşmanlara saldırılarda bulunuyorlar.

Amacımız düşman bölgelerini ele geçirmek ve bunu yaparken de kendi bölgemizi korumak. Savaş sırasında kullanabilecğeimiz çok sayıda birim var. Tanklar, mayınlar, piyadeler, toplar ve paralı askerler bunlardan sadece birkaçı.

Tactile Wars'ta kullanılan grafikler ve animasyonlar ilgi çekici bir tasarıma sahipler. Ekrana yansıtılan hiçbir detayda kalitesizlik hissi almıyoruz. Grafiklere paralel olarak ses efektleri de oyunun atmosferine uyumlu bir şekilde, ne çok aşırı sert ne de çocuksu bir şekilde tasarlanmış.