Tadpole Tap 1.1.0 (ios)

Tadpole Tap

Tadpole Tap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tadpole Tap'ta, sinekleri yakalamaya çalışan bir kurbağanın komik maceralarına tanık oluyoruz.

Tadpole Tap, reflekslere dayalı beceri oyunları oynamaktan keyif alan oyunseverlerin mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Hem iPhone hem de iPad'ler için sunulan bu oyunu tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Oyunda kulağa basit gibi gelen fakat ufak tefek engellerin birleşmesiyle son derece stresli bir iş haline dönüşen bir görevi tamamlamaya çalışıyoruz. Kontrolümüze verilen kurbağayı kullanarak mümkün olduğunca fazla yol almaya ve bu esnada da karşımıza çıkan sivrisinekleri yutmaya çabalıyoruz.

Etçil ve aç gözlü piranalar da olaya dahil olunca, parmaklarımızı hiç olmadığı kadar hızlı çalıştırmanın vakti geldiğini anlıyoruz. Neyse ki maceramız esnasında kullanabileceğimiz farklı türlerde bonuslar ve güçlendiriciler mevcut. Bunları bölümlerden kazandığımız puanları kullanarak daha uzun soluklu hale getirebiliyoruz.

Bu öğelere ek olarak Tadpole Tap'ta dört farklı kurbağa cinsi sunuluyor. Bunların her biri kendi benzersiz özelliklerine sahipler. Bu özellikler zorlandığımız kısımlarda hayat kurtarıcı rol üstlenebiliyorlar fakat bunu başarmak tamamen bizim sorumluluğumuzda.

Genel olarak başarılı bir karaktere sahip olan Tadpole Tap, ücretsiz olarak indirebilecekleri zorlu fakat eğlenceli bir oyun arayanların seveceği türden bir oyun.

YORUMLAR