Tagster

Tagster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tagster, sosyal medya üzerinde çok vakit geçiren ve bu konuda kendine güvenen kişilerin eğlenceli vakit geçirebileceği ücretsiz bir iOS oyunudur.

Tagster, size gösterilen 4 fotoğrafın ortak olarak ifade etmeye çalıştığı Hashtag'i doğru tahmin etmeye çalışacağınız bir iOS bulmaca oyunudur. Oyun aslında 4 resim üzerindeki ortak olarak ifade etmeye çalıştığınız bulmaca oyunları ile tamamen aynı yapıda fakat tahmin etmeniz gereken ifadeler sosyal medyadaki popüler hashtegler.

Uygulama üzerinde kullanılan tüm fotoğraflar gerçektir ve fotoğrafçılar tarafından çekilmiştir. Bu bilginin oyun ile pek ilgisi olmasa da oyunun içeriği açısından önemli olduğunuz düşünüğüm için sizlerle paylaştım.

Oyunun güzel yanlarından bir tanesi ise, yüzlerce bölümden oluşması. Böylelikle başladıktan bir kaç saat sonra bitirebileceğiniz oyunlar kategorisinde yer almıyor ve size sınırsız eğlence imkanı sunuyor. Sürekli olarak en popüler ve güncel sosyal medya hashtag'leri ile güncellenen uygulama üzerinde sosyal medyada daha fazla vakit geçirenlerin başarılı olabileceği bir gerçek. Fakat sosyal medyaya ilgili olmasanız bile oyunu indirerek rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Resimlerin sağ altında bulunan artı işaretine tıklayarak resimleri beğenebilir ve kişileri takip edebilirsiniz. Bu sayede yeni ve birbirinden güzel fotoğraflar keşfedebilirsiniz. Oyunda tahmin etmekte zorlandığınız kelimeler için bir harf gösterme, ekstra resimler gösterme ve arkadaşlarınıza sorma gibi özelliklerden altın karşılığında faydalanabilirsiniz. Tabiki bu güç özelliklerini kullanabilmek için başarılı olup altın kazanmalısınız.

Kelime haznenizi geliştirmek ve aynı zamanda eğlenmek için oynayabileceğiniz ücretsiz oyunlar arasında yer alan Tagster'ı iPhone ve iPad'lerinize indirerek göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR