Taht Online

Taht Online
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad için hazırlanan bu ücretsiz strateji oyunu ile heyecan her zaman sizlerle olacak ve ordulara hükmedebileceksiniz.

iOS işletim sistemli mobil cihazlar için hazırlanan oyunların ne kadar kaliteli olduğu aşikar. Bunların arasına katılan Taht Online ise sahip olduğunuz kalenizi tüm dünyaya karşı korumak için mücadele gösterdiğiniz bir online strateji oyunu. Bir yandan düşmanlarınıza, bir yandan yaratıklara karşı kendinizi korurken aynı zamanda fetihler yaparak dünyanın hakimi olmaya çalışmanız ise oyunu daha da heyecanlı hale getirenler arasında.

Oyunda sahip olduğunuz kaleler ve binaların görüntüleri tamamen Roma dönemi dizaynlarına göre hazırlandığı için oyunu oynarken tamamen atmosfere kendinizi kaptırabilirsiniz. Pek çok diğer oyundan daha kaliteli mimarilere sahip olan binalar kalenizi daha da güzel hale getiriyor.

Aynı zamanda hem savaşçı oyuncular hem de savaş sevmeyen oyuncular için hazırlanan farklı oynanış tipleri mevcut olduğundan dolayı dilerseniz hep savaşarak ilerleyebilir, dilerseniz de tarıma dayalı bir ekonomi planlayarak kendinizi geliştirme imkanı bulabilirsiniz.

Elde ettiğiniz çeşitli kaynakları kullanarak kendinizi geliştirdiğiniz oyunda ordular ve ekonomiler belli bir düzeyden sonra ittifaklara dahil edilebiliyorlar ve böylece farklı dev birlikler arasında yaşanan mücadeleler de meydana gelebiliyor.

Hem bireysel, hem savaşçı, hem sakin oyuncular hem de birliklerle birlikte mücadele etmek isteyenlerin beğeneceğine inandığım uygulama sahip olduğu görsel kalite ile oynanabilirliği bir araya getirdiği yapısı sayesinde en iyi tercihlerden birisi haline geliyor. Ücretsiz olan oyunu denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR