TakeOff

TakeOff
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Instagram'daki takipçilerinizin en aktif olduğu zamanı tespit ederek, paylaşacağınız gönderileri daha çok kişiye ulaştırabilirsiniz.

TakeOff uygulamasını kullanarak, Instagram’daki takipçilerinin en aktif olduğu zamanı tespit ederek gönderilerinizin daha çok kişiye ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Instagram paylaşımlarında amaç her zaman daha çok kişiye ulaşmaktır. Bu yüzden takipçilerin en aktif olduğu saatleri bilmek, paylaşımlarınız adına daha yararlı olacaktır. Bu işlemi manuel olarak yapmak zor ve uzun bir süreç. TakeOff uygulaması da tam da bu amaç için geliştirilen ve Instagram takipçilerinizin davranışlarını analiz ederek, gönderilerinizi paylaşmanız için en doğru zamanları belirleyen başarılı bir uygulama.

Uygulama ayarlarından gün içerisinde yaynlamak istediğiniz gönderi sayısını belirledikten sonra, paylaşmak istediğiniz fotoğrafları seçmeniz gerekiyor. Bu işlemden sonra uygulama, daha çok kişiye ulaşmanız için hashtag’ler öneriyor ve bunlardan seçim yapmanız gerekiyor. Bu adımları geçtikten sonra ise gönderilerinizi yayınlamanız için en doğru zamanı belirliyor ve size de sadece o saatlerde gönderiyi paylaşmak kalıyor. Ücretsiz olarak sunulan TakeOff uygulaması bireysel kullanıcılar veya şirketler için oldukça faydalı olacağını düşündüğüm uygulamalardan biri.