Takım Takip

Takım Takip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Takım Takip uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan ekip üyelerinizin yer takibini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Takım Takip uygulaması, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılabilen bir mobil yer takibi uygulaması olarak karşımıza çıktı ve 1 aylık bir deneme sürümüyle birlikte ücretsiz olarak geliyor. Özellikle ekip yöneticileri için tasarlanmış olan uygulama, ekibinizde bulunan kişilerin nerelerde olduklarını anlık olarak gösterebiliyor ve böylece işlerinizin yönetimi ve koordinasyonunu daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor.

Oldukça sade ve anlaşılır bir arayüzle birlikte gelen uygulama, takım üyelerinin konumlarını harita üzerinde beş dakikalık aralıklarla güncelliyor ve böylece iş için bir konumda bir üyeye ihtiyacınız olduğunda en yakın kişiyi tespit ederek oraya yönlendirebiliyorsunuz. Periyodik raporlar sayesinde ekipteki kişilerin zaman içerisinde nereden nereye geçtiğini de inceleyebiliyorsunuz.

Kullanıcılar arasında mesajlaşmalara da izin veren uygulama, böylelikle başka bir uygulamaya geçiş yapmadan ekipteki kişilere anında ulaşabilmenizi sağlıyor. Fakat bu işlevin çalışması için aktif bir internet bağlantınızın olması gerektiğini de unutmayın. Şimdilik uygulamada başka çok fazla özellik olmasa da bu temel yanlarının ekip koordinasyonu için genellikle yeterli olduğunu söyleyebilirim.

Lakin uygulamanın devamlı olarak internet ve GPS bağlantısına ihtiyaç duyması, devamlı kullanımlarda yüksek miktarda pil tüketimine neden olabiliyor. Dolayısıyla ekip üyelerinize uygulamayı yüklemeden önce şarjlarını doğru takip ettiklerinden emin olmayı da unutmayın. Yer takibi konusunda başarılı yerli yapımlardan birisi olduğunu belirtmek gerekiyor.