TaksiBul

TaksiBul
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TaksiBul, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden kolay ve hızlıca taksi çağırmanızı sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

TaksiBul, taksi duraklarını arayarak adres vererek taksi çağırma dönemini kapatacak olan yeni bir taksi çağırma uygulamasıdır. iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz olan uygulama tek bir dokunma ile kolayca taksi çağırmanızı sağlamaktadır.

Uygulama çalışma sistemi olarak, siz taksi çağır tuşuna dokunduğunuzda size en yakın taksi şöförünü bilgilendirerek hemen adresine gelmesini sağlamaktadır. Uygulamanın yaygınlaşması ile birlikte çok daha rahat ve kolay bir kullanım sunulacak olması da uygulamanın artılarından bir tanesidir. Taksi çağırma işleminden sonra, gelecek olan taksi şöförü ile uygulama üzerinden iletişime geçebiliyorsunuz. Gelmesini istediğiniz adresi ister otomatik olarak bulunduğunuz yer ayarlayabilir isterseniz kendiniz yazabilirsiniz.

Şık, modern ve sade arayüzü sayesinde problem yaşamadan kullanacağınız bir uygulama olan TaksiBul ile taksi çağırmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Taksi çağırma dışında gideceğiniz yer için ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini de öğrenmenizi sağlayan uygulama özellikle sıklıkla taksiye binenlerin oldukça işine yarayacaktır.

Yaptığınız taksi yolculuklarından sonra taksiciye ait görüşlerinizi uygulama üzerinden paylaşabilir ve puan verebilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılarında taksiye binerken alacağı hizmet kalitesi hakkında fikir almasını sağlayabilirsiniz.

Taksiye binerken durağı aramadan direkt olarak akıllı telefonlarınız üzerinden taksi çağırmanızı sağlayan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirererek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR