Tale

Tale
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tale, farklı sosyal medya platformlarının en güzel özellikleri ile bir araya gelen yeni, eğlenceli, heyecanlı ve ücretsiz bir iOS sosyalleşme uygulaması.

Tale, LINE tarafından çıkarılan ve henüz çok yeni olan bir sosyal medya uygulaması. Android ile birlikte iOS için de çıkartılan uygulama için hashtag yani etiket odaklı bir iletişim ve sosyalleşme platformu diyebilirim. Yapacağınız paylaşımların altına ekleyeceğiniz hashtagler ile o anlık trendleri belirleyebileceğiniz uygulama, son zamanlarda oldukça popüler olan Reddit ve uzun süredir sosyal medyanın en büyükleri arasında yer alan Twitter'ın karışımı gibi bir uygulama.

Yapacağınız paylaşımlara ekleyeceğiniz hashtagler sayesinde paylaşımlarınızın kategorilendirilmesini sağlıyorsunuz. Bu paylaşımlarınız ise diğer kullanıcılar tarafından beğenilebiliyor ya da beğenilmiyor şeklinde iki farklı yolla oylanıyor ve aralarından çok fazla beğeni alan olursa trend hashtaglere girebiliyor.

Yeni ve çok farklı olması nedeniyle kısa sürede ilgi çekeceğini düşündüğüm Tale, iPhone ve iPad'lere ücretsiz yüklenebiliyor. Eğer siz de yeni heyecanlar ve sosyalleşme yöntemleri arıyorsanız Tale uygulamasına göz atabilirsiniz.

Not: Uygulama ilk olarak Amerika ve Kanada ülkeleri için aktif olmuştur. Türkiye içinde kısa süre içerisinde aktif olması bekleniyor.

YORUMLAR