Talking Tom Jetski 1.0.1 (ios)

Talking Tom Jetski

Talking Tom Jetski
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Talking Tom Jetski mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Talking Tom Jetski sevimli kahramanlarımız Tom ve Angela ile birlikte heyecan dolu jetski yarışlarına katılmamızı mümkün kılan bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan Konuşan Tom Jetski'de deniz kenarında eğlenceli bir şekilde vakit geçirmeye çalışan Tom ve Angela'ya katılıyoruz ve jetskilerimize atlayarak su üzerinde akrobatik hareketler yaparak yarışıyoruz. Oyunda turkuaz suların ve beyaz kumların birleştiği bir sahil boyunca jetskimizle şov yapabiliyoruz ve en yüksek puanı yakalamak için önümüzdeki zorlu engelleri aşmaya çalışıyoruz.

Talking Tom Jetski'de temel amacımız kahramanımız jetskisiyle ilerlerken karşısına çıkan engellere çarpmamasını sağlamak. Bu iş için jetskimizi sağa ve sola yönlendiriyoruz. Ayrıca rampalardan zıplayarak havada süzülebiliyor ve engelleri bu şekilde atlatabiliyoruz. Yolumuz üzerindeki yıldızları toplayarak daha çok puan kazanabilir, bonusları toplayarak geçici bir süreliğine süper hıza çıkabiliriz. Oyunun bitmek bilmeyen bir yarış tecrübesi sunması size uzun süren bir eğlence sağlıyor.

Talking Tom Jetski'de renkli ve göze oldukça hoş görünen grafikler kolay kontrollerle birleşmekte.

YORUMLAR