Talko

Talko
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Talko uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca dostlarınıza sesli mesajlar gönderebilirsiniz.

Talko uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sohbet uygulamaları arasında yer alıyor. Hem çok kolay bir kullanıma hem de sınırlı olmasına rağmen oldukça işlevsel bir yapıya sahip olan uygulama, dostlarınızla ve ailenizle hiç zorlanmadan iletişim kurmanıza yardımcı olacaktır.

Uygulama, diğer mesajlaşma uygulamalarının aksine temel olarak ses gönderimi üzerine düzenlenmiş. Dolayısıyla kullanırken direkt olarak kendi sesinizi alıcıya iletebiliyor, böylece çok daha verimli bir iletişim imkanı yakalayabiliyorsunuz. Tabii ki ses gönderimleri için 3G veya Wi-Fi bağlantınızın aktif olarak çalışıyor olması gerektiğini unutmayın.

Uygulamada ses gönderimi yanında anlık olarak cihazınızın kamerasını kullanarak o anki durumunuzun görüntüsünü gönderebilmenize de yardımcı oluyor. Bunun için tek yapmanız gereken sohbet sırasında fotoğraf gönderme butonuna basmak ve anlık olarak görüntünün karşı tarafa gönderilmesini sağlamak.

Çalışması sırasında herhangi bir sorun ya da aksaklıkla karşılaşmadığımız için güvenle kullanabileceğinize inanıyorum. Eğer sesli mesajlar gönderecek durumda değilseniz yazılı mesajlar iletme imkanı da sunan Talko uygulaması, yeni ve farklı mesajlaşma uygulamaları arayanların denemeleri gereken uygulamalar arasında yer alıyor.