Talkray
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    917

  • Üretici

    TiKL

Talkray uygulaması hem ücretsiz hem de reklamsız iPhone ve iPad sohbet ve mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi.

Talkray uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızda arkadaşlarınızla herhangi bir sınırlama yaşamadan istediğiniz gibi mesajlaşabilirsiniz. Pek çok benzer ücretsiz mesajlaşma uygulamasının aksine, çok geniş iletişim seçenekleri barındıran ve herhangi bir reklam içermeyen uygulama, sevdiğiniz insanlarla sohbet ederken bunu çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor.

Uygulamayı kullanırken dilerseniz yazılı mesajlar gönderebiliyor, resimler ve videoları iletebiliyor, aynı zamanda tek bir odada arkadaşlarınızla konferanslar düzenleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla hem özel mesaj gönderimine hem de toplu sohbetlere olanak tanıyor diyebilirim. Grup sohbetleri sırasında kimin konuştuğunu ya da yazdığını görebildiğiniz için konuşma sırasında herhangi bir karışıklık yaşamak da oldukça zor oluyor.

Uygulamayı kurar kurmaz, kontak bilgileriniz içerisinde hangi kullanıcıların Talkray sahibi olduğunu görebiliyor ve hemen onlara mesaj göndermeye başlayabiliyorsunuz. Uygulama internet bağlantınızı kullanarak çalıştığı için 3G veya Wi-Fi bağlantınız olması gerektiğini unutmayın.

Talkray grup sohbetlerine geç kaldıysanız bile telaş etmeye gerek olmuyor. Zira hali hazırda başlamış olan sohbetlere sonradan da giriş yapabiliyorsunuz ve giriş yaptıktan sonra hemen sohbete dahil olabiliyorsunuz.

Pek çok benzer ücretli uygulamalardan kaçınmak ya da reklamsız bir sohbet uygulamasına erişmek istiyorsanız Talkray'e göz atmanız gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR