Tambu Klavye 1.0.1 (ios)

Tambu Klavye

Tambu Klavye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tambu Klavye, iPhone ve iPad için tamamen yerli, ücretsiz, Türkçe klavye uygulaması.

Tambu Klavye, Türkiye’ye özel 800’den fazla çıkartma sunan akıllı klavye uygulaması. iPhone ve iPad’inizin varsayılan klavyesinden memnun değilseniz, Türklere özel sticker’ların da olduğu gelişmiş bir klavye uygulaması arıyorsanız tam size göre.

Türkiye’nin akıllı klavye uygulaması Tambu, iOS platformundaki popüler klavyelerin sunduğu çoğu özelliğin yanı sıra Türkiye’ye özel hareketli çıkartma ve GIF’leri içermesiyle öne çıkıyor. Sohbet esnasında kullanabileceğiniz yüzlerce ifade, çıkartma mevcut. Lokum, nazar boncuğu, çay, sucuklu yumurta, davul, zurna, karpuz, döner, pide, menemen, Türk kahvesi, dansöz ve daha nice çıkartma hareketli olarak karşınıza çıkıyor. Bunların yanında Türklere özel selamlaşma ve kutlama şekilleri, atasözleri de yer alıyor.

Kaydırmaya dayalı yazma, sesle yazma, kişisel sözlük, kişiselleştirme, konum paylaşma, dil çevirisi gibi gelişmiş özellikleri de bünyesinde barındıran Tambu Klavye’yi telefon ve tabletinize ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Klavyenin iOS 10.0 sürüm gerektirdiğini söyleyeyim.

İLGİLİ LİSTELER VE BLOG YAZILARI

YORUMLAR