Tandem 1.2.0 (ios)

Tandem

Tandem
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tandem, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir eğitim uygulaması.

Tandem, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir eğitim uygulaması olarak tanımlanabilir. iTunes üzerinde pek çok eğitim uygulaması bulmak mümkün fakat Tandem'e benzer bir deneyim sunan ne yazık ki çok fazla seçenek yok.

Uygulamanın çalışma mantığı adeta bir sosyal medya platformu gibi işliyor. Tandem, kullanıcıları arasında bir ağ kurarak onların birbirleriyle etkileşime girmelerini sağlıyor. Aynı ilgi alanlarına, aynı hobilere, aynı merak konularına sahip olduğumuz kullanıcılarla Tandem üzerinde bir araya gelebiliyor ve birlikte sohbet edebiliyoruz. Örneğin ismimizin Japonca yazılışını merak edersek bunu direkt olarak Japonya'da ikamet eden birisine sorma şansına sahibiz. Elbette örnekleri çoğaltmak mümkün. Herhangi bir dilde herhangi bir kelimenin karşılığını merak edersek yine Tandem üzerinden cevabı bulabiliyoruz.

Tandem'in en iyi yanlarından birisi de kullanıcıları uzun prosedürlere tabi tutmaması. Bu sayede hem hızlı hem de kesintisiz bir deneyim sunuyor. Uygulama üzerinde tanıştığımız kişilerle iletişim bilgilerimizi paylaşarak canlı olarak da görüşme şansına sahip oluyoruz. İstersek mesaj atabilir, istersek de özel mesaj yollayarak etkileşime girebiliriz.

Eğitimin yaşı, yeri ve zamanı olmadığına inanıyorsanız Tandem mutlaka kullanmanız gereken seçenekler arasında yer alıyor.

YORUMLAR