Tangent

Tangent
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tangent ismindeki bu ücretsiz iOS uygulaması ile fotoğraflarımıza geometrik şekiller ekleyebiliyoruz.

Tangent, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir fotoğraf düzenleme uygulaması olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulamayı kullanarak fotoğraflarımıza dikkat çeken şekiller ekleyebiliyoruz.

Uygulama markette bu işlevi yerine getirebilen pek çok uygulama mevcut fakat Tangent kadar geniş çaplı bir seçeneğe denk gelmemiştik. Kimi kullanıcılar için fotoğraflara geometrik şekiller eklemek pek ilginç bir fikir gibi görünmüyor olabilir fakat Tangent bu görevi o kadar başarılı bir şekilde yerine getiriyor ki fotoğrafları adeta birer sanat eserine dönüştürüyor.

Tangent'ta 35 farklı tipte ve tamamen kişiselleştirilebilir geometrik şekil bulunuyor. Bu şekilleri dilediğimiz gibi ayarlayabiliyor ve birkaç tanesini aynı kareye ekleyerek ortaya ilginç görseller çıkartabiliyoruz. Eklediğimiz şekillerin rengini, boyutunu ve opaklık değerlerini de yine biz ayarlayabiliyoruz.

Fotoğraf düzenleme uygulamalarının birçoğunda görmeye alışkın olduğumuz sosyal medya paylaşım seçenekleri Tangent üzerinde de yer alıyor. Bu özelliği kullanarak oluşturmuş olduğumuz fotoğrafları Facebook, Twitter, Instagram gibi kanallar üzerinde paylaşabiliyoruz.

Eğer siz de fotoğraf çekmekten ve fotoğraflarınızı oldukları gibi bırakmak yerine onları özelleştirmek istiyorsanız Tangent'ı denemenizi tavsiye ediyorum.