Tantitoni 1.9.2 (ios)

Tantitoni

Tantitoni
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tantitoni uygulamasında mutfağınızda kullanabileceğiniz binlerce çeşit ürüne ulaşabilirsiniz.

Tantitoni uygulamasıyla iOS işletim sistemli cihazlarınızdan mutfakta ihtiyaç duyabileceğiniz birçok ürünü sipariş edebiliyorsunuz.

Mutfağınızda kullanabileceğiniz ürünlerin binlerce çeşidini sizlere sunan Tantitoni uygulamasında, birçok kategoride binlerce ürün sizleri bekliyor. Tencere, tava, fincan seti, çay bardağı, çatal, kaşık, bıçak, çaydanlık, yemek takımları, termos ve elektrikli ev aletleri gibi kategorilerde hizmet veren uygulamada, hoşunuza gidecek birçok ürün bulabilirsiniz.

Ürünlerin detaylı açıklamaları, fotoğrafları ve renk seçeneklerini inceleyebileceğiniz Tantitoni uygulamasında, hoşunuza giden ürünleri anında sipariş edebilmeniz mümkün. Çeşitli kampanyalardan da faydalanarak ekonomik bir alışveriş deneyimi sunan uygulamada, ürünleri arama bölümünü kullanarak da bulabilirsiniz. Mağazalarımız bölümünde de size en yakın Tantitoni mağazalarını listeleyen uygulamada, ürünleri yerinde inceleyerek daha iyi fikir sahibi olabilirsiniz. Eğer siz de mutfak eşyalarınızı akıllı cihazlarınızdan sipariş etmek istiyorsanız, Tantitoni uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR