Tap Soccer 1.7 (ios)

Tap Soccer

1.7
Tap Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Langırt tarzı basit bir futbol oyunu arıyorsanız Tap Soccer ieğleneceğinizi garanti edebileceğimiz bir örnek.

Langırt oyunlarından alıştığınız basitlikte bir futbol oyunu olan Tap Soccer, sade olmakla birlikte son derece eğlenceli olmayı başaran bir oyun. İkiye iki oynanan oyunda dünyaca ünlü milli takımlar birbirileriyle kapışıyor. Burada Türkiye'nin bulunmaması üzücü, ancak son zamanlarda uluslararası futbol sahnesinde başarısız bir yola doğru sürüklendiğimizi düşünecek olursak yurt dışındaki bir yapımcının Türk Milli Takımını eksik bırakmış olması doğal karşılanır.

Oyuna geri dönecek olursak, her iki takım ikişerli gruplar halinde birbiriyle mücadele ediyor. Burada otomatik kontrolü olan kaleci haricinde saha ortasında duran oyuncuyu siz kontrol ediyorsunuz ve amacınız tabii ki gol atmak. Sanal yön butonu solda yer alırken sağda bulunan tuş ile şut çekiyorsunuz. Tabii rakibinizle de mücadele edip topu kaybetmemeniz gerekiyor. Şirin bir tepsinin üzerine dizili olan mini futbol sahası ve sevimli poligon grafikleri oyuna güzel bir renk katmayı başarmış.

Ücretsiz ve eğlenceli bir futbol oyunu arıyorsanız iOS cihazınız için tasarlanmış bu oyuna mutlaka göz atmanızı öneririz. Bağımlı olma ihtimaliniz oldukça yüksek.

YORUMLAR