Tap Tap Dig-Idle Clicker Game 1.4.8 (ios)

Tap Tap Dig-Idle Clicker Game

Tap Tap Dig-Idle Clicker Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maden işletmeciliği yaparak altın ve elmas toplayabileceğiniz muazzam bir oyundur.

Simülasyon kategorisinde yer alan ve madenciliğin tadını çıkartabileceğiniz Tap Tap Dig-Idle Clicker Game, Android ve İOS cihazlarda rahatlıkla oynanabilmektedir. Kazarak kazanacağınız ve kazanırken eğleneceğiniz benzersiz bir oyun olarak dikkat çekmektedir. 

Kaliteli grafik tasarımı ve etkileyici ses efektleri ile sürükleyici bir maden işletmeciliği oyunu sizleri bekliyor. Oyunda farklı özelliklere ve yeteneklere sahip 12 adet yardımcının yanı sıra, onlarca farklı kazı aleti yer almaktadır. Yeri olabildiğince derin kazarak, elmas ve altınlara kavuşabilirsiniz. Ayrıca ezdiğiniz solucanlar sayesinde birçok farklı fosile sahip olabilirsiniz. 

Henüz işlerinde acemi olan ve farklı özellikleri bulunan maden işçileriniz ile bu sektörde yeni maceralar sizleri bekliyor. Beceri ve yeteneklerinizi kullanarak maksimum seviyede maden çıkartabilirsiniz. Aşama aşama ilerleyeceğiniz bu oyunda sürekli olarak kazı yapmanız gereklidir. Yaptığınız kazıların sonunda fosile, elmasa ve altına yeterince doyacaksınız. 

Tamamen ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz ve zevkle oynayabileceğiniz Tap Tap Dig-Idle Clicker Game, maden işletmeciliği oyunları arasında öne çıkan bir oyun olmayı başarmıştır. Sizlerde bu oyun ile madencilik sektörüne adınızı yazdırabilirsiniz. 
 

YORUMLAR