Tapatalk 3.1.1 (ios)
Tapatalk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    162

  • Üretici

    Tapatalk Inc.

iPhone ve iPad için hazırlanan Tapatalk uygulaması ile kolayca forumları takip edebilirsiniz.

Son yıllarda internetteki forum kullanımları sosyal ağlar sebebiyle biraz düşmüş görünse de spesifik konular üzerinde konuşmak isteyenler için hala en tercih edilir platformlar olarak forumların yer aldığını söyleyebiliriz. Zira diğer ağlardaki konular neredeyse hiç bir zaman forumlar kadar derli toplu olmuyorlar ve bu sorunun üstesinden gelebilmek için forumların gelişmiş konu yapılarının kullanılması gerekebiliyor.

Siz de sık sık merak ettiğiniz konularda forumları kullanmak zorunda kalıyorsanız ve bunu iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızla gerçekleştiriyorsanız küçücük ekranda forum kullanmanın ne kadar zor olabildiğini fark etmişsinizdir. Bu sorunun üstesinden gelebilmek için hazırlanmış en gelişmiş uygulamalardan birisi Tapatalk ve her an her yerden forumlardaki gezintilerinizi sorunsuzca gerçekleştirebilmenize imkan tanıyor.

Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ve çok rahat kullanılır bir arayüze sahip. Hem forumda genel olarak hangi konularda ne mesajlar atıldığını görebiliyor, hem de kendi katkıda bulunduğunuz konu başlıklarını ayrı olarak takip edebiliyorsunuz. Bunun yanında istediğiniz konuları yıldızla işaretleyebilir, böylece aktif olarak takip edebilirsiniz.

Tabii ki Tapatalk sadece forumları takip etmek için değil. Dilerseniz bilgi sahibi olduğunuz başlıklarda paylaşımlar yapabiliyor ya da kendi konularınızı açabiliyor, açıklamalar için resimler de ekleyebiliyorsunuz. Neredeyse tüm forumlar ile uyumlu olması sayesinde kullanırken bir sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Eğer sıkı bir forum takipçisiyseniz göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR