Taplet

Taplet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Taplet, iOS cihazlarımız üzerinde videolardan fotoğraf almak amacıyla kullanabileceğimiz bir uygulama.

Taplet, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, videolardan fotoğraflar alma şansı sunan bir uygulama.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu işlevsel uygulama sayesinde çekmiş olduğumuz videolardan son derece kaliteli fotoğraflar elde edebiliyoruz.

Uygulamanın kullanımı son derece basit. Taplet'i açıp video çekiyoruz ve kaydediyoruz. Daha sonra bu videodaki her kareyi tek tek inceleyebiliyor ve dilediğimizi fotoğraf olarak kaydedebiliyoruz. Açıkçası fotoğrafların kalitesinin bozulmaması en hoşlandığımız detaylar arasında. Çünkü bunu ekran görüntüsü alma metoduyla yapmaya kalktığımızda alınan görüntüler son derece kalitesiz oluyor. Taplet ise gelişmiş video çekme performansıyla görüntüleri net bir şekilde yakalıyor.

Taplet'in en önemli özelliklerinden bir diğeri de GoPro videolarından da fotoğraf yakalayabilme yetisine sahip olması. Macera dolu anlarda çektiğiniz videolardan göz alıcı ve hayranlık uyandırıcı fotoğraflar yakalayabilirsiniz.

Uygulama çektiğimiz fotoğrafları direkt olarak kaydediyor ve paylaşmaya hazır bir hale getiriyor. Instagram, Facebook gibi ağlarda paylaşım yapmak için bu fotoğraflardan istediğimizi seçebilir ve işlemi uygulayabiliriz.

YORUMLAR