Tasarruf Ölçer

Tasarruf Ölçer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tasarruf Ölçer uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm bireysel emeklilik bilgilerini hesaplayabiliyorsunuz.

Tasarruf Ölçer uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının bireysel emekliliğe dair pek çok bilgiyi kolayca öğrenebilecekleri ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve içerisinde barındırdığı pek çok araç sayesinde hiç zorlanmadan merak ettiğiniz tüm finansal verilere erişebilmenizi sağlıyor. Kolayca kullanılan yapısı ve hızlı sonuç veren arayüzü sayesinde kullanırken oldukça keyif alacağınızı düşünüyorum.

Uygulama AvivaSA tarafından resmi olarak yayınlanmış ve bu nedenle içerisinde yer alan bireysel emeklilik primi bilgileri, devlet katkısı, alınacak olan para, emeklilik yaşı hesaplamaları gibi tüm bilgiler gerçek sonuçları veriyorlar. Tabii ki daha detaylı bilgiler almak isteyen kullanıcıların faydalanabilecekleri iletişim formu da yine uygulamada mevcut fakat formu göndermek için internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini unutmamalısınız.

Ödeme planı oluşturma aracı sayesinde bireysel emekliliğinizi sağlamak için her ay ne kadar ödemeniz gerektiğini ve bu ödeme sürecinin ne kadar süreceğini kolaylıkla görebiliyorsunuz. Uygulamanın yeterince performanslı çalıştığını belirtmek gerek.

Eğer bireysel emeklilik sistemleri ile ilgileniyor ancak ne ödeyeceğinizi, ne alacağınızı, süresini ve devlet katkı payının ne kadar olacağını öğrenmek istiyorsanız iOS işletim sistemli mobil cihazlarınıza uygulamayı kurmayı unutmayın.

YORUMLAR