Tastemade 2.4.2 (ios)

Tastemade

Tastemade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tastemade, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir yemek tarifi uygulaması olarak tanımlanabilir.

Tastemade, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir yemek tarifi uygulamasıdır. Uygulamada yer alan yemek tariflerini uygulayarak masalarınızın renk kazanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Birbirinden leziz tarifleri öğrenebileceğiniz bir uygulama olarak karşımıza çıkan Testemade, yemek yapmayı seven biriyseniz ve yeni tarifler öğrenmekten zevk alıyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir uygulamadır. Uygulamada yer alan birbirinden eğlenceli ve leziz tariflerden dilediğinizi seçebilir ve uygulayabilirsiniz. Aşçılık becerileriniziz konuşturmak istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz. Masalarınıza renk ve lezzet katacaksınız. Uygulamada yemek tariflerinin yanı sıra deneyimlerinizi de paylaşabilir ve diğer insanların deneyimlerini okuyabilirsiniz. Her ev hanımının mutlaka kullanması gereken bu uygulama ile sofralarınız lezzet ve renk kazanacak. 

Tastemade uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR