taxi.eu 6.84 (ios)

taxi.eu

taxi.eu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avrupa'nın en büyük taksi yönetim sistemi olan bu uygulama ile bölgenizdeki en yakın taksiyi çağırabilir ve güvenle seyahat edebilirsiniz.

Dışarıda taksi arama konusunda sıkıntı çekiyorsanız, taxi.eu Yolda Arama Cepte Ara uygulaması ile bölgenizde bulunan en yakın taksiyi iOS cihazlarınız üzerinden çağırabiliyorsunuz.

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz uygulama, cihazınızın GPS özelliğini kullanarak uygulamaya kayıtlı taksi duraklarını ve taksileri harita üzerinde görebilmenize imkan tanıyor. 62.000 taksi ve 160.000 şoför ile hizmet veren taxi.eu Yolda Arama Cepte Ara, kullanıcılarının taksi bekleme süresini azaltmayı ve güvenle seyahat edebilmelerini ilke edinerek geliştirilmiş.

Avrupa’nın en büyük taksi yönetim sistemi olan uygulama 12 ülkede 90’dan fazla şehirde kullanıcılarına hizmet veriyor. Ülkemizde de şu an sadece İstanbul’da hizmet veren uygulamayı, zamanla diğer büyük şehirlerde de kullanabileceğimize inanıyorum.

Uygulamanın kullanıldığı bazı şehirler şu şekilde sıralanıyor: Berlin, Viyana, Brüksel, Hamburg, Münih, Potsdam, Lyon, Prag, Zürih, Lüksemburg, Atina, İstanbul, Amsterdam, Kopenhang, Roterdam, Belgrad, Düseldorf, Frankfurt, Stutgart, Essen, Cenevre, Leipzig, Hannover, Antwerp, Basel, Graz, Salzburg, Linz, Duisburg, Wuppertal, Bielefeld, Munster, Ausburg, Kiel, Aachen, Würzburg, Restat, Baden-Baden, Neumünster, Schwechat, Ludwigsburg, Ulm, Erfurt, Aschaffenburg, Gaggenau, Pinneberg.