Tazedirekt 1.0.8 (ios)

Tazedirekt

Tazedirekt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    34

  • Üretici

    Aslanoba Gıda

Tazedirekt, sağlıklı beslenmek isteyen herkesin denemesi gereken, faydalı bir uygulama.

Tazedirekt, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde hiçbir ücret ödemeden kullanabileceğimiz bir organik gıda marketi uygulaması olarak dikkatlerimizi çekti. Bu uygulama sayesinde sadece mobil cihazlarımızı kullanarak, onlarca farklı organik sebze, meyve, et ve süt ürünleri arasından dilediklerimizi seçip, sipariş verebiliyoruz.

Beslenme uzmanları her fırsatta sağlıklı beslenmenin insan sağlığı üzerinde ne denli öneme sahip olduğunu vurguluyorlar. Fakat ne yazık ki günümüz şartlarında taze sebze, meyve, et ve süt ürünlerine ulaşmak pek kolay olmuyor. Özellikle yoğun bir çalışma temposuna sahip olan kişiler, mutfak işleri için çok fazla vakit kaybetmek istemiyorlar ve dolayısıyla ister istemez sağlıksız beslenme alışkanlıklarına sahip oluyorlar.

Neyse ki Tazedirekt isimli bu uygulama hem taze hem de en lezzetli ürünleri vakit kaybetmemize müsaade etmeden yanıbaşımıza getiriyor. Uygulama üzerinde onlarca sağlıklı ve taze ürün yer alıyor. Sunulan organik ürünler arasında sebzeler, meyveler, kahvaltılık ürünler, süt ürünleri, etler ve dahası mevcut. Bunların hepsi Bursa Boğazköy Çiftliği'nde uzmanlar tarafından yetiştiriliyor. Her biri özel eğitimli olan çiftçi ve gurmeler ürünlerin yüksek kaliteli olması için çaba harcıyor.

Uygulama üzerinden sipariş verdiğimizde ürünler özel soğutmalı araçlarda, el değmeden ve tamamı profesyonellerden oluşan bir ekip kontrolünde taşınıyor. Lezzetten ödün vermediği gibi hijyenden de ödün vermeyen bu uygulamanın tek bir hedefi var o da kullanıcılarına sağlıklı, lezzetli ve en temiz ürünleri sunmak.

Kısacası sağlıklı beslenme konusunda hassas olan kişiler Tazedirekt'i mutlaka denemeli. Ne yediğinize dikkat ediyorsanız bu uygulama sizi fazlasıyla memnun edecektir.

YORUMLAR