T.C. Cumhurbaşkanlığı 3.0.2 (ios)

T.C. Cumhurbaşkanlığı

T.C. Cumhurbaşkanlığı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

T.C. Cumhurbaşkanlığı tarafından gerçekleştirilen tüm faaliyetler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cumhurbaşkanlığı’nın tüm faaliyetleri hakkında bilgi almak ve irtibat kurmak istiyorsanız, iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilen T.C. Cumhurbaşkanlığı uygulamasını kullanabilirsiniz.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği’nin tüm faaliyetleri hakkında bilgi alabilmemiz için geliştirilen uygulamada haberler, basın açıklamaları ve günlük program gibi bilgilendirici bölümlere ulaşabiliyor, faaliyetleri destekleyen fotoğraf ve video galerilerine erişim sağlayabiliyorsunuz. Bunun dışında, vatandaşların Cumhurbaşkanı’na daha kolay ulaşabilmesi için de gerekli iletişim bilgileri de sunan uygulama, tasarım açısından modern bir arayüze sahip olacak şekilde geliştirilmiş.

Cumhurbaşkanına Yazın, Bilgi Edinme, İletişim Bilgileri ve Sosyal Medya hesaplarına da kolayca ulaşabileceğiniz uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabiliyorsunuz. Uygulamada sunulan haberleri de sosyal medya platformlarında ya da arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz T.C. Cumhurbaşkanlığı uygulaması ücretsiz olarak sunulmuş durumda.

YORUMLAR