TeamViewer QuickSupport 9.0.27140 (ios)

TeamViewer QuickSupport

TeamViewer QuickSupport
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,212

  • Üretici

    TeamViewer

TeamViewer QuickSupport, mobil cihazlar için uzaktan yardım alma uygulamasıdır.

TeamViewer QuickSupport, mobil cihazınızda yazılımsal sorunlarla karşı karşıya kalmanız veya telefon / tabletinizin bir özelliğinin nasıl kullanıldığını merak etmeniz durumunda uzaktaki yetkili bir kişinin mobil cihazınıza erişmesiyle sorunu giderebileceğiniz uzaktan destek uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz bu uygulama sayesinde uzaktaki kişi cihazınıza tam erişim sağladığından sorununuzu rahatlıkla giderebilmektedir. Tek yapmanız gereken TeamViewer ID ve parolanızı karşıdaki kişiyle paylaşmak. Bu bilgileri paylaşmanızın ardından onay vermeniz durumunda uzaktaki kişi cihazınıza erişiyor ve bir sohbet paneli açılıyor. Soru cevap şeklinde gerçekleşen diyalog sonrası sorununuz giderilmiş oluyor.

Cihazınızın yönetimini ele geçiren kişi TeamViewer masaüstü istemcisi üzerinden sizinle sohbet etmenin haricinde dosya transferi gerçekleştirebiliyor, cihazınızın bilgilerine ulaşabiliyor, kablosuz ağ ayarlarınızı yapabiliyor, işlemleri sonlandırabiliyor. Tüm bu işlemler 256 Bit AES şifreleme bağlantısı üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu da uzaktan erişim sırasında gerçekleşen işlemleri üçüncü şahısların takip edememesi demek.

Mobil cihazdaki sorunları uzaktan kolaylıkla gidermeyi mümkün kılan TeamViewer QuickSupport adlı uygulamanın sorunsuzca çalışabilmesi için yardım istediğiniz kişinin bilgisayarında TeamViewer’ın tam sürümünün yüklü olması gerekiyor.

YORUMLAR