TeamViewer 11.0.51715 (ios)
TeamViewer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    734

  • Üretici

    TeamViewer

TeamViewer en başarılı uzaktan bilgisayar kontrol uygulamalarından biridi

TeamViewer eğer evinizde veya iş yerinizde olmasanız bile bilgisayarınıza erişerek onu kontrol etmek isterseniz kullanabileceğiniz oldukça başarılı bir uzaktan bilgisayar kontrol uygulaması olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip faydalanabileceğiniz bir yazılım olan TeamViewer temel olarak mobil cihazınız üzerinde bilgisayarınıza çaılan bir kapı oluşturuyor. Kullanıcılar kurulan bu uzak masaüstü bağlantısı sayesinde bilgisayarlarını denetleyebiliyorlar ve farklı işleri yapabiliyorlar.

TeamViewer ile bilgisayarınıza bağlandığınızda dokunmatik ekranınızı bir fare gibi kullanabiliyorsunuz, ayrıca uygulamanın sanal klavyesiyle yazı yazabiliyorsunuz. Uygulama Ctrl + Alt +Del gibi klavye kısayollarını da desteklemekte. TeamViewer ile bilgisayarınıza bağlantı kurduktan sonra yarım kalan indirme işlemlerinizi deneyleyebilir, bilgisayarınızda virüs taraması başlatabilir ya da bilgisayarınızı yeniden başlatıp kapatabilirsiniz.

TeamViewer'ın en kullanışlı özelliklerinden biri dosya transfer özelliği. TeamViewer uygulaması aracılığıyla bilgisayarınızdan iOS cihazınıza ya da iOS cihazınızdan bilgisayarınıza dosya gönderip alabilmeniz mümkün. Bu da uygulamayı ideal bir kablosuz dosya transferi çözümü yapabiliyor.

TeamViewer kullanarak arkadaşlarınıza veya müşterilerinize yardımcı olabilmeniz de mümkün. Uygulama aracılığıyla başkalarının bilgisayarına bağlanırken onlarla sesli ve yazılı iletişim kurabiliyorsunuz. TeamViewer'dan faydalanabilmek için bağlantı kurmak istediğiniz bilgisayarlarda da TeamViewer yazılımlarının yüklü olması gerekiyor. TeamViewer'ın Windows ve Mac versiyonlarını bu bağlantılar üzerinden indirebilirsiniz:

TeamViewer'ı iOS cihazınıza yükledikten sonra bilgisayarlarınızı kendi hesabınız altında kaydedebilir ve sonradan bu bilgisayarlara tek dokunuşla erişebilirsiniz.

ARTILAR

Kolay kullanım

Bilgisayar üzerinde tam kontrol

Çift yönlü dosya transferi

Sohbet desteği

EKSİLER

YORUMLAR