Ted the Jumper

Ted the Jumper
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ted the Jumper, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz sürükleyici bir bulmaca oyunu.

Ted the Jumper, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu. Gelişmiş grafikleriyle dikkatimizi çeken bu oyunda Ted ismindeki bir karakteri kontrol ediyoruz ve bölümleri başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışıyoruz.

Oyunda sıkı kurallar var ve eğer bunları uygulamazsak bölümleri geçemiyoruz. Oyundaki temel amacımız bölümlerdeki tüm kutuların üzerinden geçerek bitişe varmaya çalışıyoruz. Kontrol ettiğimiz karakter sağa, sola ve ileri gidebiliyor. Geriye gitmek mümkün değil. Bu kural da oyunu zorlayıcı yapan faktörler arasında.

Ted the Jumper bünyesinde dört farklı oyun modu barındırıyor. Tüm bu modlar farklı bir özelliği ön plana çıkartıyor. Örneğin hikaye modunda oyunun akışına göre ilerlerken antrenman modunda becerilerimizi geliştirmek için pratik yapabiliyoruz. Şampiyona modunda arkadaşlarımıza mücadele etme şansına sahip oluyoruz. En son olarak açılan özel mod ise yalnızca eğlence amaçlı tasarlanmış.

Eğer bulmaca oyunlarına ilgi duyuyorsanız ve bu kategoride oynayabileceğiniz yüksek kalite bir oyun arıyorsanız Ted the jumper tam aradığınız yapım olabilir.