Televizyon

Televizyon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Televizyon uygulaması ile yerli ve yabancı tv kanallarının yayın akışını takip edebilir, favori programlarınız için hatırlatıcı ekleyebilirsiniz.

Televizyon, 40’a yakın tv kanalının 3 günlük yayın akışını takip edebileceğiniz ve kanallarda o anda yayınlanan programları görebileceğiniz ücretsiz bir tv uygulamasıdır. Yerel kanalların haricinde spor, belgesel, çizgi film severlere özel 7/24 yayın yapan yabancı kanalları da bulabileceğiniz uygulama sayesinde kanalları zap yapmadan o anda tv’de ne olduğunu öğrenebilir, takip ettiğiniz programlar için hatırlatma ekleyebilirsiniz.

Tamamen Türkçe hazırlanmış ve ücretsiz olarak sunulan Televizyon uygulaması TRT 1, Star TV, Show TV, ATV, Kanal D, Kanal 7, CNBC-E, FOX, NTV gibi en çok izlenen kanalların yanı sıra Lig TV, Eurosport, National Geograhic (Adventure, Wild dahil), BBC World, Discovery Channel kanallarının yayınlarını takip edebileceğiniz harika bir uygulama. Herhangi bir kanalı seçtiğinizde o kanalın gün içerisindeki, bir 1 gün sonraki ve 1 gün önceki yayın akışı ana ekranınızı oluşturuyor. Yayınların hemen altında yer alan yıldız simgesine dokunarak o program için hatırlatma ekleyebiliyorsunuz. Programın yayın zamanı, 10 dakika önce, 30 dakika önce ve 1 saat önce size hatırlatılmasını sağlayabiliyorsunuz. Uygulama program hatırlatma üzerinde hazırlanmış olsa da bazı kanalları canlı izleme fırsatı da sunuyor.

Televizyon, tv kanallarının yayın akışlarını kolayca takip etme imkanı tanıyan aynı zamanda favori programlarınızı kaçırmamanız için bildirim özelliğini de barındıran ücretsiz bir mobil uygulama. Eğer TV izleyen biriyseniz bu uygulamayı kesinlikle öneririm.

YORUMLAR