Temiz 1.4.6 (ios)
Temiz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Temiz uygulamasını kullanarak kuru temizleme ihtiyaçlarınız için online sipariş verebilirsiniz.

Temiz uygulaması ile iOS cihazlarınızdan kuru temizleme, yıkama ve lostra hizmetleri için online sipariş verebilirsiniz.

Hayatınızı kolaylaştıracak mobil uygulamalar arasına ekleyebileceğimiz Temiz uygulaması, kıyafetleriniz ve ayakkabılarınız için ihtiyaç duyduğunuz temizlik işleri için online sipariş verebilmenizi sağlıyor. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti seçtikten sonra ürünlerinizin teslim alınma tarihi ve saatini belirterek, gelen valeye ürünlerinizi teslim edebiliyorsunuz.

Ürünlerinizin temizleme işlemleri gerçekleştikten sonra yine belirttiğiniz tarih ve saatte kapınıza kadar getiren Temiz uygulamasında, bu işler için artık vakit kaybetmeden kapıdan teslim edebilir ve kapıdan teslim alabilirsiniz. Sisteme kaydedeceğiniz kredi kartından ödemeyi tahsil eden ve yine size hız kazandıran Temiz uygulamasından vereceğiniz siparişlerden memnun kalacağınızı düşünüyorum. Eğer siz de kuru temizleme, yıkama ve lostra hizmetleri için online sipariş vermek istiyorsanız, Temiz uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR