Temple Toad 1.0 (ios)

Temple Toad

1.0
Temple Toad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beceri oyunlarını seviyorsanız Temple Toad sizin için birçok farklı türü bir araya getiren ücretsiz bir çalışma.

Alışılagelmiş kalıpların dışarısında yer alan bir mobil platform oyunu olan Temple Toad, yandan ilerlemeli bir haritada Flappy Bird tadında bir zorluk seviyesi sunarken kontrol ettiğiniz kurbağa karakteri Angry Birds gibi sapan şeklinde fırlatılıyor. Sizin burada amacınız gizemli bir tapınağın içerisinde hayatta kalmayı başarmakken zeminin aşağısında yer alan lavların içine düşmemek için mükemmel sıçramaları yapmanız lazım.

Oyunun kontrollerini öğrenmek için başlangıçta birçok kez ölüp tekrar denemeniz gerekecek. Tam öğrendiğinizi düşündüğünüz noktada 10 puan sonrasında artan zorluk seviyesi size yeni bir stresi de beraberinde getirecektir. Ancak kabul etmek lazım ki, bu tarz şeyler ciddi ölçüde bağımlılık yapabilir. Uygulama içi satın alma seçenekleriyle oyun içerisinde bulunan şapkaları satın alabilirsiniz. Bunlar size yeni özel güçler veriyor, ancak sabırlı bir oyuncuysanız para ödemeden oyun içi puanlarla da bu şapkaları açabiliyorsunuz.

Şapka çeşitleri 17'yi buluyorken iOS kullanan iPhone ve iPad sahipleri her iki platform için optimize edilmiş görüntü kalitesinin tadını çıkartacaktır. Piksel sanatını başarılı bir şekilde aktaran Temple Toad tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Arkadaşlarınızla puan rekabetine başlamanız durumunda oyunun esiri olacaksınız.