Tender

Tender
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tender başarılı bir yemek tarifi uygulamasıdır

Tender eğer yeni mutfaklardan yeni yemek tarifleri keşfederken kendi yeme kitabınızı oluşturmak isterseniz işinize yarayabilecek başarılı bir yemek tarifi uygulaması.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Tender'da farklı dünya mutfaklarından yüzlerce yemek tarifi bir araya toplanıyor. Et yemekleri, deniz ürünleri, içecekler, tatlılar, vejeteryan yemekler gibi kategorilere ayrılmış tarifler arasında serbestçe gezinti yapabilmeniz, beğendiklerinizi ekranda parmağınızı sağa doğru sürükleyerek yemek kitabınıza eklemeniz, tarifi sola kaydırarak bir sonraki tarife geçiş yapabilmeniz mümkün.

Tender gelişmiş arama ve filtreleme seçenekleri sayesinde zaman kazanmanıza yardımcı oluyor. Sahip olduğunuz malzemelere göre yemek tariflerini araştırabilmeniz uygulamaya artı puan kazandırıyor. Yüksek kaliteli resimlerle desteklenen uygulamada resimlerin üzerine dokunduğunuzda tarifin detaylarını görebilmektesiniz. Eğer arkadaşlarınıza ve ailenize yeni lezzetler tattırmak isterseniz Tender'i tavsiye ediyoruz.

YORUMLAR