Tengami 1.3.1 (ios)

Tengami

Tengami
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tengami özel bir oynanış yapısına sahip olan bir mobil macera oyunudur

Tengami sıradışı bir görsel tarza ve oyun yapısına sahip olan bir mobil macera oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan Tengami eğer Japon kültürünü seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir oyun. Tengami'nin hikayesi ölmekte olan yalnız bir kiraz ağacını konu alıyor. Biz oyunda bu kiraz ağacının neden ölmekte olduğunu keşfetmeye çalışan bir kahramanı kontrol ediyoruz. Bu gizemi çözmek için karanlık ormanlara, terkedilmiş tapınaklara ve sakin dağ şelalelerine yolculuk ediyoruz. Yol aldıkça karşımıza çözmemiz gereken bulmacalar çıkıyor. Bu bulmacaları çözdükçe kiraz ağacının hastalığının arkasındaki sırrı çözmeye yaklaşıyoruz.

Tengami oyun yapısı olarak küçükken okuduğumuz 3 boyutlu resimlerle donatılmış hikaye kitaplarına benziyor. Oyunu oynarken ağaçlar, köprüler ve merdivenler gibi öğeler katlanabiliyor. Bu tür öğeleri katlayarak bulmacaları çözüyor ve kendimize ilerleyebilecek yollar açıyoruz. Daha önce macera oyunlarında kullanılmayan bu yapı oyunu özel bir yapım haline getirmekte.

Tengami başarılı görsel kalitesini oyun müzikleri ile de koruyor. Türkçe desteğine sahip olan oyun iCloud ve Game Center desteğiyle farklı iOS cihazlarınızda oyuna kaldığınız yerden devam etmenizi mümkün kılıyor.

YORUMLAR