Tennis Pro 3D 1.4.1 (ios)

Tennis Pro 3D

Tennis Pro 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tennis Pro 3D, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz 4 farklı oyun modu içeren bir tenis oyunu.

Tennis Pro 3D, karşımıza sadece yapay zekayı alabildiğimiz, farklı oyun modları sunan bir tenis oyunu ve hem iPhone hem de iPad ile uyumlu olmasının yanında cihazda fazla yer kaplamamasıyla beğenimi kazanıyor.

iOS tabanlı telefon ve tabletlerde rahat bir oynanış sunan ücretsiz tenis oyununda 4 oyun modu (tanıtımda sanırım sonradan dahil edildiğinden turnuvadan bahsedilmemiş, 3 olarak geçiyor.) seçeneğimiz var. Üzerimize farklı noktalardan gelen tenis topuna vurarak gösterilen hedefleri indirmeye çalıştığımız atışlarımızı geliştirmeye yönelik hazırlanmış Pro-Fun, amatör ve profesyonel tenis oyuncularıyla teke tek maçlara çıkarak meydan okuduğumuz Challenges (kademe kademe açılmıyor, dilediğimiz seviyedeki oyuncuyu seçebiliyoruz.), yapay zekaya karşı pratik yapabildiğimiz Exhibition ve maç kaybetme lüksümüzün olmadığı Tournament açılır halde karşımıza çıkan seçenekler arasında.

Orta halli görseller sunan spor oyununda turnuvalar ve meydan okumalar sonrası kazandığımız altınları tenis kortlarının kilidini kaldırmak için kullanabildiğimiz gibi oyuncumuzun özelliklerini geliştirmek için de kullanabiliyoruz. Oyuncumuzun güç, dayanıklılık ve hızını artırabiliyoruz.

Oyunun oynanışı ise alışma süreci gerektirecek kadar zor. Birinci şahıs kamera açısından oynuyoruz ve atış yapmak / karşılamak için kaydırma hareketlerini kullanıyoruz. Oyunun başında da yazılı ve görsel olarak hareketleri nasıl yapacağımız gösteriliyor. Lakin o kadar fazla kombinasyon kullanılmış ki kafa karıştırıyor ve hemen adapte olamıyorsunuz.

YORUMLAR