Terra Monsters 2

Terra Monsters 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Terra Monsters 2, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur.

Terra Monsters 2, iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir macera oyunudur. Hayatımızın bir dönemine damga vurmuş olan Pokemon, mobil cihazlarımızı da etkilemeye devam ediyor.

Bildiğiniz gibi Pokemon benzeri artık mobil cihazlarda pek çok farklı oyun var. Terra Monsters 2 de bunlardan birisi. İlk oyunu sevilince ve bir milyondan fazla indirilince ikinci oyunu da çıkmış ve bu da en az onun kadar başarılı diyebilirim.

Özellikle anime tarzı sevimli grafikleri ile dikkat çeken oyunda amacınız yine dünyadaki canavarları toplayıp evcilleştirmek ve onları yetiştirerek kendinize bir ordu kurmak. Böylece düşmanlarınıza karşı bir savaş veriyorsunuz.

Oyunun konusuna göre bu kez yaşadığınız şehir savaşın ortasında kalmıştır ve siz de canavarlarınızla kötü güçlere karşı savaşmak zorundasınız. Bunun için kocaman bir açık dünyada keşfe çıkarak yeni canavarlar keşfedebiliyorsunuz.

Açık dünya oyun olması gerçekten de oyunun keyfini artırıyor çünkü rol yapma özelliklerini daha da öne çıkarıyor. Yine bu yakaladığınız canavarların hepsinin kendine özgü yetenekleri var fakat bu yetenekleri de geliştirmek yine size kalmış.

Bu arada oyunu oynamak için birinci oyunu oynamış olmanıza da gerek yok. Fakat oynarsanız daha çok zevk alabilirsiniz. Siz de Pokemon tarzı oyunları seviyorsanız bu oyunu indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR