Tespih Çek 1.6 (ios)

Tespih Çek

1.6
Tespih Çek
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz Tespih Çek uygulaması ile tespih çekmek çok daha kolay hale geliyor.

Tespih çekmek müslümanların günlük ibadetlerinin bir parçası ancak her zaman tespihimizi yanımızdan taşımak mümkün olmayabiliyor. Akıllı telefonlarımızın sürekli yanımızda olduğunu dikkate alırsak tespihi telefonlar aracılığıyla çekmek de mantıklı bir hale geliyor. iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanmış olan Tespih Çek uygulaması, ücretsiz olarak sunuluyor ve çok kolay bir kullanıma sahip.

Uygulama içerisinde kullanabileceğiniz iki adet tespih mevcut. Bunlardan birincisi bildiğimiz klasik plastik tespihler ve ikincisi ise ahşap tespih olarak belirlenmiş. Böylece görselliğe de bir miktar önem verildiğini söyleyebiliriz.

Tespih çekme işlemleri sırasında ses ve titreşimlerden faydalanabilmeniz sayesinde çok daha gerçekçi bir deneyim elde edilebildiği de gerçek. Namaz tespihi modu ve ayrıca çektiğiniz tespihlerin adedinin kaydının tutulması sayesinde dininizi teknolojinin nimetlerinden faydalanarak çok kolay bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü hemen tespihlere ve ayarlara erişebileceğiniz bir şekilde düzenlendiği için kullanımı sırasında bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. Uygulama içerisinde kullanılan tespihlerin de kullanışlı ve göze hoş geldiklerini belirtmek gerek. Tespih çekme işlemleri sırasında herhangi bir takılma ya da sorunla karşılaşmak da mümkün değil.

YORUMLAR