TextNow Classic 4.4.32 (ios)

TextNow Classic

TextNow Classic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TextNow Classic, iOS kullanıcılarına sınırsız mesajlaşma ve arama imkanı sunan ücretsiz sosyal ağ uygulamalarından bir tanesidir.

TextNow Classic, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak dilediğiniz kadar mesaj gönderebilirsiniz. Limitsiz olarak mesaj göndermenize izin veren uygulama içerisinde reklam gösterimi yapılmaktadır. Reklamları görmek istemiyorsanız belirli bir ücret karşılığında programın versiyonunu yükseltebilirsiniz.

iOs platformu için geliştirilen bir çok mesajlaşma uygulaması olmasına rağmen, TextNow Classic, kullanıcıların birbirleri ile mesajlaşması dışında birbirlerini aramasını sağlayan kullanışlı uygulamardan biri olarak bir adım öne çıkıyor. Arama özelliğini kullanarak arkadaşlarınız ile sınırsız bir şekilde konuşabilirsiniz.

Uygulama sorunsuz olarak çalışan ve özelliklerini rahatça kullanabileceğiniz güzel ve yararlı uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamanın görünümünü kendi istekleriniz doğrultusunda düzenleyerek dilediğiniz şekilde kullanabiliyorsunuz. Bununla birlikte bir çok duvar kağıdı, renk şemaları ve zil sesleri uygulama ile birlikte gelen seçenekler arasında.

Farklı ve ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması arıyorsanız TextNow Classic uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize indirerek kullanmanızı tavsiye ederim.

Özellikler:

  • Uygulamayı istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz
  • Arkadaşlarınıza mesaj ve fotoğraf gönderebilirsiniz
  • Sorunsuz çalışma
  • Ücretsiz arama yapma imkanı
  • iPhone kullanıcıları için Bluetooth desteği

YORUMLAR