That’s You! 1.1 (ios)

That’s You!

1.1
That’s You!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Playlink konseptinin ilk oyunu olan That’s You! konsol oyununu oynamanız için gerekli olan kontrol paneli işlevi gören mobil uygulamadır.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda kullanabileceğiniz That’s You! mobil uygulaması, Playstation sisteminin yeni konsepti olan Playlink’in ilk oyunu olan That’s You adlı parti oyununu oynamak için aracı işlevi gören bir mobil uygulamadır.

Playstation sisteminin yeni konsepti Playlink kapsamında piyasaya sürülen ilk oyun olan That’s You oyununu oynamak için öncelikle PS4 konsol ve That’s You konsol oyununa sahip olmanız gerektiğini belirtelim. That’s You mobil uygulaması ise oyunda kontrol cihazı işlevi görecek.

Oyunun içeriğinden de bahsetmek gerekirse, tam bir parti oyunu olan That’s You oyununu oynamak için en az iki kişi olmalısınız. Temelde oynadığınız grup hakkında çıkan sorulara cevap vererek birbirinizi ne kadar tanıdığınızı test edeceğiniz oyunda sizden taklit yapmanız, selfie çekmeniz ve hatta çizim yapmanız istenebilir. Tüm bu işlemleri That’s You mobil uygulamasını açıp mobil cihazınızdan yapmalısınız. PS4 konsolun bağlı olduğu ekran ise size ortaya çıkan sonuçları yansıtacaktır.

Oyunu oynayan her kullanıcının ise mobil cihazlarından konsolla aynı kablosuz ağa bağlı olması gerekmekte. Arkadaşlarınızla ve ailenizle bir araya geldiğinizde keyifle oynayacağınız parti oyunu That’s You! size eğlenceyi garanti ediyor. Oyunu oynamak ihtiyacınız olan That’s You mobil uygulamasını ise AppStore’dan ücretsiz indirebilirsiniz.