The Aetherlight 1.6.1 (ios)

The Aetherlight

The Aetherlight
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Aetherlight mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

The Aetherlight güzel bir hikayeyi kaliteli grafiklerle birleştirmeyi başarabilen bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan The Aetherlight'ta Aethasia adlı dünyada geçen bir hikaye bizi bekliyor. Bu dünya zamanında bir hayli güzel bir yerken gizemli bir sis Aethasia'yı hızlı bir şekilde kaplıyor ve dokunduğu her şeyi çürütmeye başlıyor. Bu gazın yayılmasından sorumlu kişi ise Aethasia'nın diktatörüdür. Biz oyunda bu diktatörü durdurmaya çalışan direniş hareketine bağlı bir kahramanı yönetiyoruz ve hedefimizi gerçekleştirebilmek için diktatörün robot ordusuyla savaşıyoruz.

The Aetherlight'ın oynanış yapısı bir rol yapma oyunu ve macera oyunu karışımı olarak tanımlanabilir. İzometrik kamera açısıyla oynanan oyunun savaş sistemi sıra tabanlı. Yani savaşlarda taktiksel bir yapı bizi bekliyor. Hikaye boyunca ilerleyebilmek için ise bir point & click macera oyununda olduğu gibi ipuçlarını ve eşyaları topluyor, karakterlerle diyalog kuruyor, kendi eşyalarımızı inşa ediyor ve bulmacaları çözüyoruz.

The Aetherlight'ın graifklerinin başarılı olduğu söylenebilir. Renkli çevre tasarımları güzel animasyonlarla birleşiyor.

YORUMLAR