The Ascension

The Ascension
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Ascension'da zıplayan topun etrafındaki platformları hareket ettirerek yükselmesini sağlıyoruz.

The Ascension, iPad ve iPhone cihazları üzerinde vakit geçirmelik bir beceri oyunu arayanların dikkatini çekebilecek nitelikte bir oyun.

Beceri oyunları kategorisinin tanınan isimlerinden olan Bulkypix tarafından tasarlanan bu oyunda sürekli olarak zıplayan bir topu, platformların yerini değiştirerek yukarı taşımaya çalışıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için ekrana tıklamamız yeterli oluyor. Her tıkladığımızda platformların hepsi tur atarak yer değiştiriyorlar.

Topumuz ise bu esnada kendi kendine otomatik olarak zıplamaya devam ediyor. Altına denk gelen platform üzerinden bir kademe yukarı zıplıyor. Bu şekilde devam ederek en yüksek skoru elde etmeye çalışıyoruz.

Oyunu zorlu kılan detaylar arasında rastgele serpiştirilmiş olan piramitleri toplama zorunluluğu da var. En uygun platformu bulup topun altına taşımak için hem dikkatli olmamız hem de çok hızlı hareket etmemiz gerekiyor.

Oyunda bir beceri oyununda görmeye alışkın olduğumuz türden grafiklere yer verilmiş. Devrimsel bir şey yok fakat beklentileri karşılıyor.

YORUMLAR