The Biking Dead

The Biking Dead
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Biking Dead çılgın hareketler yaptığınızbir mobil yarış oyunudur

The Biking Dead aksiyon ve yarışı birleştiren ilginç bir mobil zombi oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir yarış oyunu olan The Biking Dead'de bir zombi olabilme ve aracımızla uçuk akrobatik hareketler yapabilme imkanına sahibiz. Oyunda bütün olaylar insanoğlunun zombileri yok etmek için üstün teknolojiye sahip bir drone geliştirmesiyle başlıyor. Bu dron gördüğü zombileri küle çeviriyor. Bize düşen görev ise bu drondan kaçmak ve zombi neslinin devamını sağlamak. Bu işe ilk olarak küçük bir bisiklet üzerinde başlıyoruz; fakat sonrasında dev lastiklere sahip canavar kamyonlar ve dört çeker araçlar gibi farklı araçları da kullanabiliyoruz.

The Biking Dead'deki yarış pistlerimiz çeşitli ölümcül engellerle ve zombilerle dolu. Yolda giderken rampalardan uçarak havada taklalar atmamız, çukurları aşmamız ve tuzakları atlatmamız gerekiyor. Yere doğru bir şekilde inmeliyiz, yoksa oyun sonlanıyor. Yolumuz üzerindeki mücevherleri toplamayı da ihmal etmiyoruz.

Kolay bir kontrol sistemine sahip olan The Biking Dead'de oyunculara farklı kahramanları keşfedebiliyor, araçlarımızı geliştirebiliyoruz. 2 boyutlu oyunun grafikleri ortalama bir kaliteye sahip.

YORUMLAR