The Blockheads 1.3.2 (ios)

The Blockheads

The Blockheads
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,213

  • Üretici

    Majic Jungle Software

The Blockheads, iOS platformu üzerinde oynayabileceğiniz alternatif Minecraft oyunlarından biridir.

The Blockheads, bloklar ile birlikte hayal dünyanızdaki herşeyi oluşturabileceğiniz Minecraft benzeri bir oyundur. Oldukça eğlenceli ve başarılı oyunda sıkılmadan saatlerinizi geçirmeniz mümkün. Oyun içerisinde blokları kullanarak neredeyse aklınıza gelen herşeyi oluşturabilirsiniz.

Bu detaylı oyunda yeni keşifler ve kazı yapabilir, yeni birşeyler inşa edebilir ve oluşturabilirsiniz. Örneğin kendinize bir kayık yaparak balığa çıkabilirsiniz. Fakat köpek balıklarına dikkat etmeniz gerekiyor.

Yalnız başınıza veya online olarak arkadaşlarınız veya diğer oyuncularla oynama imkanı sunan oyunda son gelen güncelleme ile birlikte 32 kişiye kadar birlikte oynayabilirsiniz. Yapabilecekleriniz arasında, kıyafetler yaparak onları boyama ve  gizli hazineleri bulmada bulunuyor. Hayalgücünüzü kullanarak ile birlikte yeni şeyler keşfedebilir ve yeni yapılar luşturabilirsiniz.

Tropikal sahillerden hindistan cevizi toplayıp, kamp ateşleri üzerinde yemek pişireceğiniz oyunda , eşşeklere binebilir ve duvarları farklı renklere boyayabilirsiniz.

Oyunun içerisindeki dünyada okyanuslar, dağlar, ormanlar, çöller ve derin mağaralar bulunuyor. Sizde binlerce oyuncunun oynadığı bu oyuna katılmak isterseniz ücretsiz olarak indirerek hemen başlayabilirsiniz.

Ayrıca sitemiz üzerinden Minecraft oyununun Windows versiyonunuda indirebilirsiniz;

YORUMLAR