The Boxtrolls: Slide 'N' Sneak 1.0.4 (ios)

The Boxtrolls: Slide 'N' Sneak

The Boxtrolls: Slide 'N' Sneak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Olağanüstü grafikleriyle dikkat çeken The Boxtrolls: Slide 'N' Sneak, vizyona giren animasyon filminden sevdiğiniz karakterlerle oynadığınız bir sonsuz koşu oyunu.

The Boxtrolls isimli animasyon filmi Türkiye'de vizyona girmeden önce mobil oyunuyla çocukların dünyasına giriyor. Sonsuz koşu ve platform oyunu özelliklerini bir araya getiren The Boxtrolls: Slide 'N' Sneak, farklı bir oyun veya yenilikçi bir kontrol mekanizması yaratmamış olabilir. Ne var ki görsellikten ve grafiklerden bahsetmezsek oyunun başarılı olduğu kulvarı es geçmiş oluruz. Animasyon filmine sadık kalan görseller hem büyük bir titizlikle oyuna işlenmiş, hem de grafik kalitesi bakımından mobil oyunlar için sıradışı bir ürün ortaya konulmuş. Bunun haricinde seçilebilen karakterler, basit kontroller ve power up seçenekleri oyun türüne yeni bir zenginlik getirmeyi başaramıyor.

Boxtrolls olarak adlandırılan karakterleri oynadığınızda temel olarak kırmızı şapkalılar tarafından kaçırılan dostlarınızı kurtarmanız gerekiyor. Seçilebilen 3 karakter ile güvenli yer altı dünyanızdan başlayıp kendinizi sokaklara ve çatılara atacaksınız. Koşarken zıplayıp yerde kayma seçenekleriniz olsa da yol üstünde karşınıza çıkan civataları toplamanız da gerekiyor. Sonsuz koşu oyunları sevenlere grafik bakımından zerafeti sunan bu oyun, bu türden keyif almayanların dünyasını değiştirmeyi başaramıyor.

YORUMLAR