The Cheetah: Online RPG Simulator 1.1.4 (ios)

The Cheetah: Online RPG Simulator

The Cheetah: Online RPG Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Cheetah: Online RPG Simulator, çita ile avlandığınız online rpg simülasyon oyunu.

The Cheetah: Online RPG Simulator, Dünyanın en hızlı hayvanı olarak bilinen çitanın yerine geçtiğimiz simülasyon tarzında hazırlanmış bir mobil oyun. İlk olarak iOS platformuna çıkış yapan oyunda vahşi doğanın yırtıcılarıyla yüz yüze geliyoruz.

African Cheetah, King Cheetah, Ticked Cheetah gibi farklı çitaları bünyesinde barındıran online simülasyon oyunu The Cheetah’da Co-Op veya PvP modda oynama seçenekleri mevcut. Co-Op modunda karşımıza çıkan hayvanları tek başımıza avlamak yerine arkadaşlarımızla gücümüzü birleştirip avımızı yakalıyoruz. PvP Arena modunda ise; avımızla teke tek kapışıyoruz. Pençelerimizi seri şekilde kullanarak avımızı etkisiz hale getiriyoruz. Bu noktada oyunun beğenmediğim bir yanını paylaşmak istiyorum. Avlanma sahneleri gerçeklikten çok uzak. Belgesellerdeki sahneler kadar olmasa da en azından avımızı parçalarken kanlı sahneler görmek isterdim ama yok.

Son derece kaliteli görseller sunan oyunda avlandıkça güç kazanıyor, yeteneklerimizi geliştiriyoruz. Filler, zürafalar, sırtlanlar, gergedanlar, ceylanlar ve daha nice hayvanla başa çıkabilmemizde yükseltmeler, geliştirmeler büyük önem taşıyor.

YORUMLAR