The Creeps! 1.15.16 (ios)

The Creeps!

The Creeps!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Creeps!, iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kule savunma oyunu.

The Creeps!, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz bir kule savunma oyunu olarak dikkatlerimizi çekiyor. Fantastik öğelerle zenginleştirilmiş bir oyun yapısına sahip olan The Creeps!'i tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Oyun her ne kadar çocuksu bir atmosfere sahip olsa da yetişkin oyunseverler tarafından da keyifle oynanabilir. Hikaye olarak ilginç bir çizgiye sahip olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Bu hikayeye göre gardrobumuzda yaşayan yaratıklar tarafımıza düzenli olarak saldırılar düzenliyorlar. Biz de odamızda bulunan oyuncakları kullanarak bu yaratıkları alt etmeye çalışıyoruz. Yaratıklar saldırıları esnasında belirli bir rotayı takip ediyorlar. Komutamıza sunulan kuleleri belirli bir düzene göre sıralayarak her birini teker teker etkisiz hale getirmeyi amaçlıyoruz. Bunu gerçekleştirebilmek için kuleleri stratejik olarak önem arz eden noktalara inşa etmeliyiz.

Saldıran yaratıklar arasında hayaletler, zombiler, vampirler, dinozorlar, robotlar ve korsanlar var. Düşman çeşitliliğinin bu denli zengin tutulmuş olması hoşumuza giden detaylardan oldu.

Eğlenceli bir oyun deneyimi vaat eden The Creeps!, kule savunma oyunlarından hoşlanıyorsanız, gözden kaçırmamanız gereken bir oyun.

YORUMLAR