The Deadshot

The Deadshot
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Deadshot'ta keskin nişancılık yeteneklerimizi test ediyoruz

The Deadshot iOS işletim sistemlerine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir sniper oyunudur.

The Deadshot'ta herşey ters giden bir laboratuvar deneyiyle başlıyor. Genetik olarak değiştirilmiş virüsler üzerinde araştırma yapan bir bilim adamının çalışmaları insanlar üzerinde beklenmeyen sonuçlar doğurmuş, bu deneyde kullanılan modifiye edilmiş virüs insanların bilinçsiz etoburlara dönüşmesine neden olmuştur. Sonuçta sokaklarda yüzlerce zombi kontrolsüz bir şekilde dolanarak insanlara saldırmaya başlamıştır. Bize düşen görev keskin nişancı ya da diğer adıyla sniper tüfeğimizi alarak zombilerin şehri ele geçirmesini önlemektir.

The Deadshot hızlı ve heyecan dolu bir oyun yapısına sahip. Oyundaki temel görevimiz her turda öldürebildiğimiz kadar çok zombiyi öldürmek ve zombilerin güvenli noktaya girmesini engellemektir. Hareket eden zombiler bu işi zorlaştırırken nişancılık yeteneklerimizi konuşturmalıyız. Oyunda ilerledikçe yeni zombi türleriyle karşılaşmaktayız. Zombilerin kafalarına ateş ettiğimizde ve isabet ettirdiğimizde ek ödüller kazanmaktayız. Zombi akınlarını savuşturmak oyunda ilerledikçe daha yoğun bir çaba ve nişancılık yeteneği gerektiriyor: bu nedenle oyun giderek daha heyecanlı hale gelmekte.

YORUMLAR